Stragan Zdrowia

Stragan zdrowia to miejsce niezwykłe łączące w sobie funkcje sklepu oraz bloga.
Sklep oferuje bogaty asortyment ekologicznych, zdrowych produktów. W dodatku zarejestrowani klienci, podczas swoich pierwszych zakupów dostaną 10% rabat na swoje zakupy. Sklep znajdziesz pod adresem: https://www.straganzdrowia.pl

Dodatkowo możesz pogłębić swoją wiedzę o zdrowym odżywianiu, poczytać ciekawostki z zakresu zdrowia oraz poczytać o dobroczynnym wpływie ziół. A wszystko to na blogu: www.blog.straganzdrowia.pl.
Wybrane produkty sklepu:

Sok z aronii 100% W XIX wieku aronia trafiła do Europy z Ameryki Północnej, gdzie rozpowszechniła się jako roślina owocowa i ozdobna. Jednak jej prozdrowotne znaczenie zostało odkryte stosunkowo niedawno. W różnych miejscach na świecie, w tym również w Polsce, prowadzono szereg badań naukowych, które potwierdziły dobroczynny wpływ tego owocu na nasze zdrowie. Aronia zawdzięcza swoje właściwości bioflawonoidom i rutynie, które zapewniają dobrą kondycję naczyniom krwionośnym. Owoce aronii zawieraj antocyjany-związki zwalczające wolne rodniki. Są źródłem witamin: A, C, E, P oraz biopierwiastków, błonnika, pektyny, makro i mikroelementów.

Olej z czarnuszki Z uwagi na wysoką zawartość NNKT i fitosteroli olej z czarnuszki stosowany w diecie wpływa korzystnie na nasz organizm przez pozytywny wpływ kwasów rodziny n-6, widoczny w schorzeniach układu krążenia, zwłaszcza miażdżycy, cukrzycy i otyłości, chorobach o podłożu zapalnym i alergicznym jak też obniżenie cholesterolu we krwi i zmniejszenie wchłaniania złego cholesterolu przez dobroczynne działanie fitosteroli.

Olej z ostropestu Olej z ostropestu plamistego posiada skład kwasów tłuszczowych zbliżony do olejów jadalnych, a skład fitosteroli jest najbliższy składowi oleju sojowego. Zawiera on ponadto pewne ilości flawonoidów, a zwłaszcza sylimaryny czym podwyższa stabilność oksydatywną oleju. Dlatego olej z ostropestu sam lub w mieszaninach z innymi olejami może być stosowany jako olej prozdrowotny. Również z uwagi na te cechy olej ten może być również wykorzystywany jako olej biologicznie czynny w kosmetyce.

Ostropest Ostropest stosowany jest przede wszystkim przy leczeniu chorób wątroby, gdyż jego działanie polega na ochronie komórek wątroby, utrudniając przenikanie toksyn do komórek wątrobowych. W naszej ofercie znaleźć można ostropest w postaci: oleju, nasion, mielony oraz w saszetkach.

Miód manuka Nowozelandzkie miody Manuka znane są ze swych wzmacniających i antyseptycznych właściwości, wspomagają również układ krążenia. Aby mogły poszczycić się takimi cechami musi to być miód naturalny, zbierany i przetwarzany według najwyższych standardów, a także posiadający wysokie stężenie methylgloxalu (MGO). Im wyższe stężenie MGO, tym właściwości antybakteryjne miodu Manuka są silniejsze.

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza