Krówki na każdą okazję

Lubicie krówki? Ja bardzo i kiedy mam czas to robię je w domu. Jednak są okazje, kiedy chcemy zaoferować bliskim coś specjalnego. Takim słodkim prezentem mogą być krówki Cukrówki, czyli spersonalizowane krówki na każdą okazję. To pyszne, świętokrzyskie krówki, takie, jakie znamy z dzieciństwa. Z wierzchu chrupkie, a w środku ciągutki, pachnące karmelem.

krówki Cukrówki

Krówki te przygotowywane są według tradycyjnych receptur i zawijane ręcznie. Mało tego, opakowanie krówek można dopasować do okoliczności. Jeżeli przygotowujesz uroczystość rodzinną,

to możesz przygotować własne krówki z okazji chrztu, komunii dziecka lub  Krówki Weselne Sprawdź!To świetny poczęstunek dla gości. Jeśli prowadzisz firmę, wówczas zainteresować cię mogą Krówki Reklamowe, będące nie tylko słodkim poczęstunkiem dla twoich klientów, ale też materiałem reklamowym. Możesz na nich umieścić logo swojej firmy lub tekst reklamowy.

Krówki z nadrukiem na Wielkanoc


Niedługo Wielkanoc, będąca szczególnym świętem, ale też czasem dla rodziny. Szczególnie teraz, gdy siedzimy w domach i ograniczamy kontakty, spersonalizowane krówki mogą być świetnym upominkiem dla bliskich niemieszkających z nami pod jednym dachem. Spytacie, dlaczego krówki na Wielkanoc? Dlatego, że mają mleczno-karmelowy smak, tak bliski kajmakowym mazurkom i polewom na świąteczne babki. Zresztą kto nie lubi krówek?


Dlatego możesz przygotować własny projekt opakowania krówek lub nawet zaprosić do nich dzieci. Niech potem cieszą się własną grafiką na papierkach po cukierkach. Z takich grafik na pewno ucieszy się babcia lub dawno niewidziana ukochana ciocia. Na krówkach możecie umieścić świąteczne elementy lub życzenia. Takie krówki to także ozdoba w przezroczystej misie, zwłaszcza gdy wpiszą się w kolorystykę świątecznego stołu.

Niech nadchodzące święta będą wyjątkowe! A jeżeli jeszcze się wahasz to wiedz, że możesz otrzymać darmową próbkę zawierającą Cukrówki. Sprawdź! Wchodząc na stronę sprzedającą Cukrówki dla każdego i kliknij odnośnik Na próbę.


 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz